O FIRMIE | Naturalne nawozy TotalHumus

O firmie

THE Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, dla której priorytetem jest zadowolenie Klientów. Z tego względu od wielu lat staramy się dostarczać wyłącznie produkty najwyższej jakości. W początkowych latach istnienia firma specjalizowała się w budowie oraz konserwacji urządzeń wodnych i systemów melioracyjnych. Działalność ta otworzyła przez naszym przedsiębiorstwem zupełnie nowe perspektywy i pozwoliła zainteresować się problemem degradacji gruntów. Uważne przysłuchiwanie się opiniom najwybitniejszych światowych gleboznawców, chemików, specjalistów z zakresu ochrony środowiska oraz rolników pozwoliło nam zauważyć pierwotną przyczynę wyniszczania gleby i ukierunkowało nasze zainteresowania na naturalne metody nawożenia podłoża.

Poświęcając wiele uwagi tematyce nawozów organicznych zrozumieliśmy, jak ważna z punktu widzenia rolnictwa ekologicznego jest regeneracja warstwy próchnicowej gruntu. Przyglądając się wynikom badań naukowych, prowadzonych w renomowanych placówkach europejskich i światowych, przekonaliśmy się, że kwasy humusowe są niezbędne w produkcji próchnicy, która z kolei warunkuje prawidłowy, równomierny wzrost roślin, wpływając tym samym na ich kondycję, a także masę, wartość odżywczą oraz walory smakowe i zapachowe plonów. Jednocześnie zauważyliśmy znaczący deficyt materiałów i opracowań naukowych, wskazujących wyższość nawozów humusowych nad nawozami mineralnymi, które prowadzą do wyjałowienia i degradacji podłoża. Od tego momentu, celem naszej firmy stało się wytworzenie nawozów bogatych w kwasy humusowe, pochodzące z naturalnej, martwej materii organicznej. W niedługim czasie odkryliśmy, jak wielkie możliwości kryje przed współczesnym rolnictwem węgiel brunatny. Zawierający blisko 90% rozłożonej materii organicznej stanowi idealne źródło kwasów humusowych.

Działalność naszej firmy coraz silniej zaczęła skupiać się na poszukiwaniu technologii, umożliwiającej prostą ekstrakcję kwasów humusowych z węgla brunatnego oraz na prowadzeniu badań nad jego złożami pochodzącymi z różnych regionów Europy.

Wiele miesięcy ciężkiej pracy zaowocowało wyjątkowymi produktami, wytwarzanymi zgodnie z filozofią poszanowania natury. Nasze nawozy każdego dnia zdobywają uznanie coraz szerszej grupy rolników, sadowników, osób zajmujących się uprawą roślin ozdobnych oraz pasjonatów, którzy oczekują wysokiej jakości plonów i są świadomi możliwości, jakie wnoszą naturalne preparaty próchnicowe.

Innowacja

Jako pierwsi na rynku dostarczamy naturalne kwasy humusowe o maksymalnym stężeniu. Nasz preparat pozyskiwany z węgla brunatnego, wolny od patogenów i toksycznych związków chemicznych, otwiera zupełnie nowe perspektywy przed rolnictwem ekologicznym.

Ekologia

Uważamy, że natura sama potrafi stworzyć optymalne warunki do rozwoju roślin. Oferowany przez nas naturalny preparat próchnicowy dostarcza roślinom optymalne ilości substancji odżywczych i zapobiega pochłanianiu przez nie toksycznych pierwiastków, dbając jednocześnie o prawidłową mikroflorę gleby.

Ekonomia

Jako jedyni proponujemy płynny nawóz ekologiczny zawierający bardzo wysokie stężenie kwasów humusowych. THE TOTALHUMUS to bardzo wydajny preparat, który dodatkowo pozwala zmniejszyć o ponad 50% ilość stosowanych nawozów mineralnych.

Natura

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne. Dostarczając nawóz humusowy, ułatwiający tworzenie warstwy próchnicowej, zapobiegamy degradacji gleb i stwarzamy możliwości prowadzenia ekologicznych upraw, sprzyjających naturze.

Jedną z najważniejszych sekcji naszej firmy pozostaje dział naukowo-badawczy, który permanentnie opracowuje innowacyjne technologie sprawiając, że możemy dostarczać na rynek wyjątkowe produkty, odpowiadające oczekiwaniom wymagającego klienta świadomego zagrożeń niesionych przez nawozy syntetyczne. Myślą przewodnią naszej firmy jest szacunek do natury i jej zasobów, dlatego postanowiliśmy wykorzystać potencjał drzemiący w węglu brunatnym. Surowiec ten wyróżnia się słabym współczynnikiem energetycznym i z tego względu uznawany jest za odpad w wydobyciu węgla kamiennego. Nie zmienia to jednak faktu, że jest on jednocześnie doskonałym nawozem, wyśmienicie sprawdzającym się nie tylko w charakterze stymulatora wzrostu roślin i surowca dostarczającego im niezbędne składniki pokarmowe, ale także w roli doskonałego polepszacza gleby, umożliwiającego szybką, sprawną i bezpieczną dla środowiska rekultywację gruntów zniszczonych działalnością człowieka lub klęskami żywiołowymi, jak również zanieczyszczonych substancjami toksycznymi. Dodajmy, że atutem produkcji nawozów z węgla brunatnego jest ponadto jego niski koszt w porównaniu z kosztem produkcji nawozów syntetycznych i chemicznych środków ochrony roślin. Tym, co motywuje nas do wzmożonego wysiłku i przełamywania stereotypów panujących w branży rolniczej są nasi Klienci. Okazując zaufanie do naszych nawozów i potwierdzając ich skuteczność sprawiają, że każdego dnia chcemy zaskakiwać ich innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwią pracę, wpływając zarazem pozytywnie na środowisko naturalne. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, nieustannie zgłębiamy naszą wiedzę, konsultując nasze spostrzeżenia ze specjalistami z różnych stron świata. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego ufając naszym produktom, posiadacie Państwo pewność, że dokonujecie dobrego wyboru.

BIURO

+48 733 579 279

DYREKTOR HANDLOWY

+48 577 01 01 37

NAPISZ DO NAS

biuro@totalhumus.pl

ODWIEDŹ NAS

ul. Obłokowa 1, 66-415 Kłodawa

14 + 11 =

Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu kontaktu poprzez niniejszy formularz kontaktowy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka Arkadiusz Nowara S.C. ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198 33-100 Tarnów

THE Sp. z o.o.
jest firmą produkującą naturalne nawozy organiczne, będące perspektywą dla rolnictwa ekologicznego. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność i pozytywny wpływ na rośliny oraz na glebę został potwierdzony przez wyniki badań prowadzonych przez placówki specjalizujące się w doświadczalnej uprawie roślin użytkowych i ozdobnych. więcej..

© 2018 - TOTALHUMUS

Projekt strony: Studio Horizon