THE Sp. z o.o.

Producent Naturalnego Organicznego Stymulatora Wzrostu TOTALHUMUS

Innowacja

Jako pierwsi na rynku dostarczamy naturalne kwasy humusowe o maksymalnym stężeniu. Nasz preparat pozyskiwany z węgla brunatnego, wolny od patogenów i toksycznych związków chemicznych, otwiera zupełnie nowe perspektywy przed rolnictwem ekologicznym.

Ekologia

Uważamy, że natura sama potrafi stworzyć optymalne warunki do rozwoju roślin. Oferowany przez nas naturalny preparat próchnicowy dostarcza roślinom optymalne ilości substancji odżywczych i zapobiega pochłanianiu przez nie toksycznych pierwiastków, dbając jednocześnie o prawidłową mikroflorę gleby.

Ekonomia

Jako jedyni proponujemy płynny nawóz ekologiczny zawierający bardzo wysokie stężenie kwasów humusowych. THE TOTALHUMUS to bardzo wydajny preparat, który dodatkowo pozwala zmniejszyć o ponad 50% ilość stosowanych nawozów mineralnych.

Natura

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne. Dostarczając nawóz humusowy, ułatwiający tworzenie warstwy próchnicowej, zapobiegamy degradacji gleb i stwarzamy możliwości prowadzenia ekologicznych upraw, sprzyjających naturze.

O nas

THE Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu naturalnych nawozów humusowych, zapobiegających wyniszczaniu gleb oraz stymulujących rozwój roślin. Nasza praca jest naszą pasją, a zadowolenie Klienta sprawia, że każdego dnia staramy się odkrywać nowe możliwości stojące przed rolnictwem ekologicznym. Oferowane przez nas produkty, posiadają liczne certyfikaty, a ich skuteczność została potwierdzona szeregiem analiz prowadzonych w specjalistycznych placówkach badawczych. Jesteśmy pewni, że nasze nawozy są w pełni bezpieczne dla człowieka i zwierząt, jak również dla otaczającego środowiska. więcej..

Krzysztof Zaskórski

Krzysztof Zaskórski

Dyrektor

Pn.-Pt 9.00 – 16.00
tel. +48 791 01 01 03

ceo@totalhumus.eu

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij