Seria produktów PLANT jest specjalnie zaprojektowana, aby spełnić kompleksowe potrzeby Państwa upraw w profesjonalnym nawożeniu ale także w hobbystycznych uprawach ogrodowych, domowych i balkonowych na każdym etapie ich wzrostu. Opieramy nasze receptury na zasadach ekologicznych, które zachowują szacunek dla środowiska, jednocześnie zapewniając zrównoważone odżywianie roślin, pełną kontrolę nad uprawą i plony najwyższej jakości. Seria nawozów PLANT została przygotowana na bazie naturalnych, organicznych kwasów humusowych pełniących niezwykle ważną rolę w tworzeniu struktury gleby, gromadzeniu substancji odżywczych dla roślin i ułatwianiu pobierania makro i mikroelementów z gleby.

Użycie produktów z serii PLANT zapewnia niezbędne odżywianie, oraz powoduje przygotowanie właściwego podłoża, zdrowy wzrost wegetatywny, kwitnienie i owocowanie. Produkty z serii PLANT są opracowane dla każdego rodzaju roślin i można je stosować wraz z innymi produktami z linii THE TOTALHUMUS®. Stosuj je na wszystkich glebach uprawnych, ogrodowych, doniczkowych, a także mieszankach i innych podłożach uprawowych.

PLANT, to seria produktów humusowych z dodatkiem składników mineralnych NPK w proporcjach optymalnych dla zaopatrzenia roślin w składniki mineralne. Seria tych produktów została stworzona aby poprawić stan odżywienia roślin w składniki mineralne w uprawach hobbystycznych i profesjonalnych.

Produkty z serii PLANT doskonale się rozpuszczają, są niezwykle wydajne i można je stosować do wszelkich rodzajów nawadniania.