rolnicy przy pracy

Co to jest SERIA PLANT?

Seria produktów PLANT jest specjalnie zaprojektowana, aby spełnić kompleksowe potrzeby Państwa upraw w profesjonalnym nawożeniu, ale także w hobbystycznych uprawach ogrodowych, domowych i balkonowych na każdym etapie ich wzrostu. Opieramy nasze receptury na zasadach ekologicznych, które zachowują szacunek dla środowiska, jednocześnie zapewniając zrównoważone odżywianie roślin, pełną kontrolę nad uprawą i plony najwyższej jakości. Seria PLANT to bardzo łatwy w użyciu humus – nawóz w płynie wystarczy rozrobić z wodą i podlać mieszanką uprawy, aby wzbogacić skład gleby.   Dowiedz się więcej…

PLANTMULTI – nawóz w płynie uniwersalny do roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.

Skład: N:P:K – 2:1,5:2

Płynny nawóz organiczno-mineralny, przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych i warzyw uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz ten został przygotowany na bazie kwasów humusowych pełniących niezwykle ważną rolę w tworzeniu struktury gleby, gromadzeniu substancji odżywczych dla roślin i ułatwianiu pobierania makro i mikroelementów z gleby. Poza kwasami humusowymi zawiera niezbędne roślinom do prawidłowego wzrostu i rozwoju łatwo przyswajalne składniki pokarmowe – azot, fosfor i potas. Stosowany w uprawach gruntowych – w ogrodzie, poprawia właściwości fizyczne, chemiczne i mikrobiologiczne gleby.

plantmulti

PLANTGROW – nawóz do roślin zielonych uprawianych w warunkach domowych, balkonowych i ogrodowych.

Skład: N:P:K – 2,5:1,5:2

Płynny nawóz organiczno-mineralny, przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych z liści oraz warzyw wymagających intensywniejszego nawożenia azotem, uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz polecany jest również do nawożenia roślin kwitnących i owocujących w fazie wzrostu wegetatywnego przed kwitnieniem i owocowaniem. Został on przygotowany na bazie kwasów humusowych pełniących niezwykle ważną rolę w tworzeniu struktury gleby, gromadzeniu substancji odżywczych dla roślin i ułatwianiu pobierania makro i mikroelementów z gleby. Poza kwasami humusowymi zawiera niezbędne roślinom do prawidłowego wzrostu i rozwoju łatwo przyswajalne składniki pokarmowe – azot, fosfor i potas w proporcji zapewniającej optymalne odżywianie się roślin. Stosowany w uprawach gruntowych – w ogrodzie, poprawia właściwości fizyczne, chemiczne i mikrobiologiczne gleby.

plantgrow

PLANTBLOOM – nawóz do roślin kwitnących uprawianych w warunkach domowych, balkonowych i ogrodowych oraz warzyw owocujących jak pomidor, papryka i ogórek.

Skład: N:P:K – 2:2:3,5

Płynny nawóz organiczno-mineralny, przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych z kwiatów oraz warzyw wymagających intensywniejszego nawożenia potasem, uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz PLANTBLOOM może być stosowany przemiennie z nawozem PLANTGROW który zaleca się stosować  w takich uprawach w fazie wzrostu wegetatywnego przed kwitnieniem i owocowaniem. Został on przygotowany na bazie kwasów humusowych pełniących niezwykle ważną rolę w tworzeniu struktury gleby, gromadzeniu substancji odżywczych dla roślin i ułatwianiu pobierania makro i mikroelementów z gleby. Poza kwasami humusowymi zawiera niezbędne roślinom do prawidłowego wzrostu i rozwoju łatwo przyswajalne składniki pokarmowe – azot, fosfor i potas w proporcji zapewniającej obfite kwitnienie i owocowanie roślin. Stosowany w uprawach gruntowych – w ogrodzie, poprawia właściwości fizyczne, chemiczne i mikrobiologiczne gleby.

plantbloom

PLANTGREEN – nawóz do trawników.

Skład: N:P:K – 4:1:1,5 + żelazo

Płynny nawóz organiczno-mineralny, przeznaczony do nawożenia trawników. Polecany jest szczególnie do nawożenia trawników z mchem. Został on przygotowany na bazie kwasów humusowych pełniących niezwykle ważną rolę w tworzeniu struktury gleby, gromadzeniu substancji odżywczych dla roślin i ułatwianiu pobierania makro i mikroelementów z gleby. Poza kwasami humusowymi zawiera niezbędne roślinom do prawidłowego wzrostu i rozwoju łatwo przyswajalne składniki pokarmowe – azot, fosfor i potas w proporcji zapewniającej prawidłowy wzrost wszystkich gatunków traw, szczególnie trawników ozdobnych i reprezentacyjnych. Stosowany regularnie stymuluje wzrost traw – krzewienie się traw, darń staje się zwarta i silna, oraz zapewnia intensywny zielony kolor. Poprawia także właściwości fizyczne, chemiczne i mikrobiologiczne gleby przyczyniając się do lepszego wykorzystania składników pokarmowych przez system korzeniowy traw. Zastosowanie nowatorskiego

plantgreen

Dostępne pojemności produktu
Kliknij KUP TERAZ i wybierz ilość, jaka Cię interesuje oraz poznaj więcej szczegółów!

plantmulti

PLANT MULTI

plantgreen

PLANTGREEN

plantgrow

PLANTGROW

plantbloom

PLANTBLOOM

NAPISZ DO NAS

ODWIEDŹ NAS

ul. Obłokowa 1

66-415 Kłodawa

7 + 10 =

sklep facebook platforma X google maps

THE Sp. z o.o.
jest firmą produkującą naturalne nawozy organiczne, będące perspektywą dla rolnictwa ekologicznego. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność i pozytywny wpływ na rośliny oraz na glebę został potwierdzony przez wyniki badań prowadzonych przez placówki specjalizujące się w doświadczalnej uprawie roślin zbożowych, warzywnych i ozdobnych. więcej..

© 2018 - TOTALHUMUS

Projekt strony: Studio Horizon