Co to jest TOTALSOIL?

ORGANICZNY ŚRODEK POPRAWIAJĄCY WŁAŚCIWOŚCI GLEBY posiadający „CERTYFIKAT EKOLOGICZNY”. TOTALSOIL jako preparat próchnicowy, podobnie jak inne środki poprawiające właściwości gleby, ma kolosalny wpływ na poprawę struktury gleby, jej buforowanie oraz właściwości wymiany jonowej. Mikroorganizmy w glebie stają się bardziej aktywne, ponieważ środowisko kwasów humusowych sprzyja ich rozwojowi i przetrwaniu w trudnych warunkach powodowanych aplikacją do gleby szeregu preparatów chemicznych i nawozów mineralnych.  Dowiedz się więcej…

Korzyści ze stosowania TOTALSOIL – środki poprawiające właściwości gleby

  • użyźnia glebę
  • odbudowuje próchnicę
  • ułatwienia roślinom pobierania składników pokarmowych
  • uaktywnia mikroorganizmy
  • humifikuje resztki pożniwne
  • oczyszcza i rekultywuje glebę

Dowiedz się więcej…

Dlaczego warto wybrać
TOTALSOIL?

Jednym z bardzo ważnych celów współczesnego rolnictwa, zwłaszcza ekologicznego jest utrzymanie gleb w wysokiej kulturze, między innymi poprzez dobór odpowiednich metod nawożenia gleby. W integrowanych i konwencjonalnych uprawach stosuje się mineralne nawozy azotowe. W uprawach ekologicznych dla poprawy dostępności azotu konieczne jest zastosowanie naturalnych nawozów oraz środków poprawiających właściwości gleby. Skuteczną alternatywą dla nawożenia mineralnego pozostają naturalne preparaty humusowe, a w szczególności te wzbogacone mikrobiologicznie.

Dowiedz się więcej…

Dostępne pojemności produktu
Kliknij KUP TERAZ i wybierz ilość, jaka Cię interesuje oraz poznaj więcej szczegółów!

TOTALSOIL – 0,5 L

TOTALSOIL – 5 L

TOTALSOIL – 20 L

BIURO

+48 95 300 03 31

+48 733 579 279

NAPISZ DO NAS

biuro@totalhumus.pl

ODWIEDŹ NAS

ul. Obłokowa 1

66-415 Kłodawa

10 + 15 =

THE Sp. z o.o.
jest firmą produkującą naturalne nawozy organiczne, będące perspektywą dla rolnictwa ekologicznego. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność i pozytywny wpływ na rośliny oraz na glebę został potwierdzony przez wyniki badań prowadzonych przez placówki specjalizujące się w doświadczalnej uprawie roślin zbożowych, warzywnych i ozdobnych. więcej..

© 2018 - TOTALHUMUS

Projekt strony: Studio Horizon