O firmie

 

Firma THE Sp. z o.o. od początku swojej działalności opracowuje i wdraża do praktyki innowacyjne produkty na bazie kwasów humusowych z węgla brunatnego i leonardytu wzbogacone o pożyteczne mikroorganizmy, mikroelementy oraz minerały.

Pierwszym naszym produktem doskonale znanym już na świecie jest stymulator wzrostu TOTALHUMUS®, użyźniacz glebowy TOTALSOIL®, nawozy z serii PLANT oraz BACTER, które w wielu gospodarstwach rolnych stosowane są regularnie w technologii nawożenia różnorodnych gatunków roślin w uprawach polowych i szklarniowych ale także w ogrodnictwie, sadownictwie i uprawach hobbystycznych gdzie jakość plonu ma ogromne znaczenie.

W obliczu nowych wyzwań stojących przed rolnictwem na całym świecie, nasze nowatorskie biopreparaty są bezpieczne, ekonomicznie opłacalne i skuteczne w rozwoju rolnictwa zrównoważonego. Aplikacja bioproduktów pochodzenia naturalnego wzbogaconych mikrobiologicznie pozwala ograniczać stosowanie nawozów mineralnych, syntetycznych środków ochrony roślin i nadmierne zużycie energii oraz koszty wykonywanych zabiegów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nowatorskie bioprodukty mikrobiologiczne oraz te na bazie kwasów humusowych znajdują zastosowanie w produkcji ekologicznej i integrowanej, ze względu na ich naturalny skład i wysoką skuteczność biostymulującego i ochronnego działania w uprawach roślin. Z tego powodu ich zastosowanie w technologiach uprawy roślin jest bezpieczne dla zdrowia ludzi, dobrostanu zwierząt i środowiska naturalnego. Badania w tym zakresie wykazały, iż kwasy humusowe wzbogacone mikrobiologicznie są skuteczną, bezpieczną i ekonomicznie opłacalną technologią nawożenia roślin uprawnych.

Badania prowadzone w Pracowni Rizosfery Instytutu Ogrodnictwa i w innych ośrodkach naukowych na świecie wykazały, iż organiczne bioprodukty mikrobiologiczne w większym stopniu niż mineralne nawożenie NPK poprawiają wzrost i plonowanie roślin oraz jakość produkowanych plonów. Są one skuteczną i ekonomicznie opłacalną metodą nawożenia, ograniczającą stosowanie innych chemicznych środków produkcji roślin.

innowacja

Innowacja

Jako nieliczni na rynku dostarczamy naturalne kwasy humusowe o maksymalnym stężeniu. Nasz preparat pozyskiwany z węgla brunatnego, wolny od patogenów i toksycznych związków chemicznych, otwiera zupełnie nowe perspektywy przed rolnictwem ekologicznym.
ekologia

Ekologia

Uważamy, że natura sama potrafi stworzyć optymalne warunki do rozwoju i utrzymania w optymalnej kondycji . Oferowany przez nas naturalny preparat próchnicowy dostarcza roślinomi substancji odżywczych i zapobiega pochłanianiu przez nie toksycznych pierwiastków, dbając jednocześnie o prawidłową mikroflorę gleby.
ekonomia

Ekonomia

Proponujemy płynny nawóz ekologiczny zawierający wysokie stężenie kwasów humusowych oraz efekywność ich działania. THE TOTALHUMUS to bardzo wydajny preparat, który dodatkowo pozwala zmniejszyć o 30-50% ilość stosowanych nawozów mineralnych oraz środków ochrony roślin.
natura

Natura

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne. Dostarczając nawóz humusowy, ułatwiający tworzenie warstwy próchnicowej, zapobiegamy degradacji gleb i stwarzamy możliwości prowadzenia ekologicznych upraw, sprzyjających naturze.

Jedną z najważniejszych sekcji naszej firmy pozostaje dział naukowo-badawczy, który nieustannie opracowuje innowacyjne technologie sprawiając, że możemy dostarczać na rynek wyjątkowe produkty, odpowiadające oczekiwaniom wymagającego klienta świadomego zagrożeń niesionych przez nadmierne stosowanie środków chemicznych. Myślą przewodnią naszej firmy jest szacunek do natury i jej zasobów. Postanowiliśmy wykorzystać potencjał drzemiący w węglu brunatnym. Surowiec ten wyróżnia się słabym współczynnikiem energetycznym i z tego względu uznawany jest za odpad w wydobyciu węgla kamiennego. Nie zmienia to jednak faktu, że jest on po odpowiednim przygotowaniu doskonałym nawozem. Wyśmienicie sprawdzającym się nie tylko w charakterze stymulatora wzrostu roślin i surowca dostarczającego im niezbędne składniki pokarmowe, ale także w roli doskonałego polepszacza gleby. Umożliwia szybką, sprawną i bezpieczną dla środowiska rekultywację gruntów zniszczonych działalnością człowieka lub klęskami żywiołowymi, jak również zanieczyszczonych substancjami toksycznymi. Atutem produkcji nawozów z węgla brunatnego jest ponadto jego niski koszt w porównaniu z kosztem produkcji nawozów syntetycznych i chemicznych środków ochrony roślin. Tym, co motywuje nas do wzmożonego wysiłku i przełamywania stereotypów panujących w branży rolniczej są nasi Klienci. Okazując zaufanie do naszych nawozów i potwierdzając ich skuteczność sprawiają, że każdego dnia chcemy zaskakiwać ich innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwią pracę, wpływając zarazem pozytywnie na środowisko naturalne. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, nieustannie zgłębiamy naszą wiedzę, konsultując nasze spostrzeżenia ze specjalistami z różnych stron świata. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego ufając naszym produktom, posiadacie Państwo pewność, że dokonujecie dobrego wyboru.

NAPISZ DO NAS

ODWIEDŹ NAS

ul. Obłokowa 1

66-415 Kłodawa

13 + 7 =

sklep facebook platforma X google maps

THE Sp. z o.o.
jest firmą produkującą naturalne nawozy organiczne, będące perspektywą dla rolnictwa ekologicznego. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność i pozytywny wpływ na rośliny oraz na glebę został potwierdzony przez wyniki badań prowadzonych przez placówki specjalizujące się w doświadczalnej uprawie roślin zbożowych, warzywnych i ozdobnych. więcej..

© 2018 - TOTALHUMUS

Projekt strony: Studio Horizon