DAWKOWANIE NA UPRAWY:

1 kg BACTERBASE na 3 ha upraw.

Sposób przygotowania: Każde +/- 0,3 kg BACTERBASE rozpuszczamy w min. 0,5 litra wody o temperaturze około 25-30 stopni i mieszając od czasu do czasu zostawiamy na około 30 minut. Rozpuszczone bakterie dodajemy do dedykowanej na hektar ilości wody lub roztworu humusowego. Roztwór należy przygotować bezpośrednio przed aplikacją. Preparat można stosować doglebowo oraz dolistnie poprzez podlewanie roślin od momentu rozpoczęcia wzrostu wegetacyjnego. Preparat przeznaczony jest do stosowania w uprawach polowych i szklarniowych roślin warzywnych i sadowniczych oraz w polowej uprawie zbóż. Dla uzyskania pożądanych efektów stosować minimum 2-3 razy w sezonie.

ROŚLINY SADOWNICZE I POLOWE: od początku kwietnia do końca czerwca, w 2-3 tygodniowych odstępach.

ROŚLINY WARZYWNE: od początku maja do końca sierpnia, w 2 tygodniowych odstępach.

DAWKOWANIE NA RESZTKI POŻNIWNE:

1kg BACTERBASE na 3 ha upraw.

Sposób przygotowania: Każde +/- 0,3 kg BACTERBASE rozpuszczamy w min. 0,5 litra wody o temperaturze około 25-30 stopni i mieszając od czasu do czasu zostawiamy na około 30 minut. Rozpuszczone bakterie dodajemy do dedykowanej na hektar ilości wody lub roztworu humusowego. Roztwór należy przygotować bezpośrednio przed aplikacją. Najlepiej stosować bezpośrednio na resztki pożniwne lub opcjonalnie po orce. W wyniku analiz biochemicznych stwierdzono, że szczepy bakterii rizosferowych Bacillus velezensis Sp130AA oraz Bacillus amyloliquefaciens Sp130CC wytwarzają dehydrogenazy. Oznacza to, że obydwa szczepy bakterii syntetyzują dehydrogenazy i wykazują zdolność do rozkładu związków organicznych, dzięki czemu uzasadnione jest zastosowanie ich do rozkładu resztek pożniwnych, kompostów.

Preparat przeznaczony jest do doglebowego oraz dolistnego stosowania w uprawach polowych i szklarniowych roślin warzywnych i sadowniczych oraz w polowej uprawie zbóż.

UWAGA !

Produkt BACTERBASE można otrzymać tylko po wcześniejszym zamówieniu. Każda partia pożytecznych mikroorganizmów jest wyselekcjonowana i namnażana bezpośrednio przed dostarczeniem do klienta. Wszelkie mikroorganizmy mają ograniczoną przeżywalność czasową. Produkty BACTERSERIE są dostarczane z gwarantowaną przeżywalnością 100% populacji zawartych w nich mikroorganizmów. Dbając o satysfakcję naszych klientów, dostarczamy starannie wykonaną suszoną formę mikroorganizmów BACTERBASE, bo tylko w takiej formie możliwe jest przechowanie ich przez dłuższy czas bez szkody dla przeżywalności populacji.

NAPISZ DO NAS

ODWIEDŹ NAS

ul. Obłokowa 1

66-415 Kłodawa

1 + 7 =

sklep facebook platforma X google maps

THE Sp. z o.o.
jest firmą produkującą naturalne nawozy organiczne, będące perspektywą dla rolnictwa ekologicznego. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne, a ich skuteczność i pozytywny wpływ na rośliny oraz na glebę został potwierdzony przez wyniki badań prowadzonych przez placówki specjalizujące się w doświadczalnej uprawie roślin zbożowych, warzywnych i ozdobnych. więcej..

© 2018 - TOTALHUMUS

Projekt strony: Studio Horizon